Do Góry

Hotel Roś

  /    /  Hotel Roś

Rozległy obszar Hotelu Roś w połączeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki Pisy i Jeziora Roś stwarzają nieograniczone warunki do rodzinnego wypoczynku, a także organizacji różnego rodzaju imprez.
Do Państwa dyspozycji oddajemy 27 pokoi o wysokim standardzie oraz niezależne apartamenty nad jez. Roś. W hotelu znajduje się również bardzo duża restauracja urządzona w stylu pruskim oraz dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem
Oprócz hotelu na nasz kompleks składają się: duża kamienna Chata Grillowa, namiot bankietowy, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, czarter jachtów, pole namiotowo – campingowe, 2 kąpieliska, plac zabaw dla dzieci, parking, marina, slip łodzi, hangar na łodzie, oddzielne sanitariaty przygotowane do obsługi portu oraz imprez zorganizowanych.
Port przy hotelu Roś to jedna z największych przystani na Mazurach, kóra jest bardzo doceniana przez żeglarzy i motorowodniaków m.in. za duże zaplecze związane z obsługą jednostek pływających oraz jakość usług. Nasz port od kilku lat dostaje najwyższą ocenę pięciu gwiazdek magazynu Żagle w corocznym spisie przystani.

TELL ME MORE

Make a splash with WaveRide, designed for everyone passionate about all things surfing.

156-677-124-442-2887
info@wordpress.com
184 Main Collins Street Victoria 8007
Follow Us: